PRODUCENT SAMOPRZYLEPNYCH OZNACZEŃ MAGAZYNOWYCH

AKTUALNOŚCI

Targi MODERNLOG 2017 w Poznaniu logo

Targi MODERNLOG 2017 w Poznaniu
zakończone wielkim sukcesem naszej firmy
oraz nowymi perspektywami rozwoju !!!

W dniach 5-8 czerwca 2017 na terenie MTP w Poznaniu odbyły się, po raz pierwszy pod taką nazwą i w nowej formule, Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODRNLOG 2017.

Ogromna impreza targowa, przyciągająca ponad 17 tys. odwiedzających, w której nasza firma wzięła udział w charakterze wystawcy - w doborowym, międzynarodowym towarzystwie (blisko 50% uczestników tych targów stanowią firmy zagraniczne) – przyniosła nam spektakularny sukces. Skala zainteresowania w odniesieniu do prezentowanych przez nas na Targach produktów graficznych i oznakowań dla hal produkcyjnych oraz obiektów logistycznych, przerosła najśmielsze oczekiwania. Wszyscy odwiedzający, którym mieliśmy możliwość przedstawiania produktów z naszej oferty, podkreślali ich nowatorstwo techniczne, prostotę zastosowania oraz umiarkowane, w stosunku do jakości, ceny. Ogromnym zaskoczeniem była dla nas liczba profesjonalistów odwiedzających nasz stoisko, reprezentujących największe i najbardziej rozpoznawalne na polskim i międzynarodowym rynku firmy z niemal wszystkich branż – począwszy od firm z branży górniczej i hutniczej, poprzez branże automotive, spożywczą, kosmetyczną, kończąc na branży odzieżowej, a także – co oczywiste – niemal całego sektora logistyki i magazynowania.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim Gościom odwiedzającym nasze stoisko targowe, prosząc o zrozumienie, że nie zawsze byliśmy w stanie poświęcić dostatecznie dużo czasu na precyzyjne przedstawienie wszystkich szczegółów, dotyczących naszej oferty, podczas indywidualnych rozmów, a zarazem serdecznie zaprosić Państwa do dalszego kontaktu z naszą firmą oraz kierowania do nas wszelkiego rodzaju zapytań, na które z przyjemnością i w sposób wyczerpujący będziemy się starali Państwu odpowiedzieć.

Raz jeszcze: dziękujemy i zapraszamy !

Zespół V8

Targi MODERNLOG 2017 w Poznaniu
Targi MODERNLOG 2017 w Poznaniu