PRODUCENT SAMOPRZYLEPNYCH OZNACZEŃ MAGAZYNOWYCH

INNOWACJE I BADANIA

Stale opracowujemy nowe rozwiązania pozwalające poprawić trwałość i jakość oznaczeń magazynowych. Pracujemy nad wdrażaniem w życie innowacyjnych pomysłów w postaci nowych produktów, zastosowań oraz nad uleszeniem tych istniejących.

W ostatnim czasie, po miesiącach badań i testów wdrożyliśmy nowe materiały samoprzylepne oparte na kompozytach m.in.: STICCOTape i STICCOStrong. Są to nowoczesne produkty oparte o włókna poliestrowe oraz mieszanki polimerów, które znacznie wydłużają trwałość oznaczeń od innych konkurencyjnych produktów na rynku.

Naszym celem jest stworzenie produktu który pozwoli na całkowite wyeliminowanie
konieczności stosowania rozpuszczalników oraz łatwość szybkiej zmiany oznaczeń.POSZUKIWANIE ROZWIĄZAŃ

Przy współpracy z naszymi klientami dążymy do stałego ulepszania materiałów samoprzylepnych, które będą spełniać wysokie wymagania techniczne. Przygotowujemy również zupełnie nowe produkty, tak powstała etykieta z kompozytu STICCOStrong przy współpracy z firmą TRW. Oferujemy również inne grupy produktów, przy współpracy z firmą PH Pelzer opracowaliśmy i wdrożyliśmy kieszonki samoprzylepne na dokumentację przesyłki, które musiały spełnić wysokie wymogi wytrzymałości na uszkodzenia w szerokim zakresie temperatur. Głównie musieliśmy się skupić na niskich temperaturach nawet do -40o, przy której materiał musiał pozostać elastyczny i odporny na rozerwanie. Przy wdrożeniu bieżemy pod uwage wszelkie aspekty ekonomiczne i techniczne Wspólnie z klientami poszukujemy nowych rozwiązań i wspólnie je testujemy

Zapraszamy do współpracy.